פורץ כספות

פורץ כספות

פורץ כספות

פורץ כספות

בכספת אנו שמים את כל היקר לנו כספית בכדי שלא יהיה ניתן לאף אחד להגיע אל האוצרות אלו. כיוצא בכך, עניין בחירת סוג הכספת וסוג המנעול שלה הינו עניין בר חשיבות רבה.

מנעולן מומחה כספות ידע להציע לכם את הכספת העונה על הצרכים והדרישות התקציביות שלכם.

הצעד הנכון לעשות הינו, לבחור פורץ כספות מקצועי ביותר בעל וותק של מספר שנים בענף המנעולנות ובקיא מאוד בתחום פריצה והתקנת כספות ושידע להנחות אתכם בבחירת כספת בעלת מנגנון אבטחה יעיל ובמיקום המתאים לצורכיו של הצרכן הפרטי או העסקי.

התקשרו עכשיו ליעוץ חינם!!
אחריות לשנה, כולל שרות פריצה ותיקון

052-7380388

אמצעי הנעילה המוכרים ביותר עבור כספות:

  • מנעול דיגיטלי- פשוט ומתאים לשימוש ביתי בסיסי ובעל עלות שווה לכל כיס.
  • מנעול חוגה– איכותית המתאימה גם לצרכן עסקי או פרטי.
  • מנעול השהייה- רוב המקרים קיים בבנקים, בעל מנעול שלישי, מנגנון השהייה של 10 דקות.
  • מנעול ביומטרי- זיהוי על ידי טביעת אצבע

ניתן לבקש ממנעולן המבצע התקנת כספות, לשלב מספר מנעולים באותה כספת. מעבר לכך, כיום הנכם יכולים למצוא בשוק המנעולנות, כספות בעלות מנגנון אבטחה המתריע את בעל הכספת על ניסיון פריצה טרם ביצוע המעשה. מנגנון חדיש זה מגן על תוכן הכספת שלכם בצורה הטובה ביותר.
הכספות הנמכרות בישראל מיובאות מחו"ל . כמובן שמוצעות בשוק המנעולנות, כספות איכותיות ויקרות וכספות פחות איכותיות וכיוצא בכך, זולות יותר. ההחלטה שלכם צריכה להתבסס בסופו של דבר, לא על המחיר אלא על הצרכים שלכם. הכספת היקרה והאיכותית ביותר לא תהיה בהכרח זאת שהינכם צריכים.
ראוי שנזהיר אתכם מכספות המוצעות במחירים אטרקטיביים במיוחד. ברוב המקרים מדובר בכספות ירודות מאוד באיכות שלהן והסיכוי שהכספת תיתקע ביום מן הימים, גדול מאוד!. בכדי להימנע ממצבים בהם תצטרכו להזמין את שירותיו של מנעולן בפריצת כספות, נסו לא להתפתות אחר כספות אלו.

הוסף תגובה

תגובות

© כל הזכויות שמורות למרכז הארצי למנעולנות מקצועית. רח' הרב יצחק רובנשטיין 13 תל אביב-יפו. טל' 072-33-80-660 , info@best4u.co.il