פורץ מנעולים תל אביב

פורץ מנעולים

פורץ מנעולים תל אביב

נכון לשנת 2013 מתקיימים אירועי פשיעה בתל אביב באופן דומה לאחוזי הפשיעה המתקיימים בערים גדולות בעולם כגון: סיאטל, ניו-יורק ובסקרמנטו. נכון להיום מתקיימים 50,000 מקרי פשיעה בתל אביב בשנה לכ-400,000 תושבים. בירושלים, לעומת זאת, מספר התושבים גדול פי 2 מתל אביב ועדיין נתוני הפשיעה עומדים בין 30,000-40,000 אירועים פליליים בשנה.

קשה להתעלם ממצב הקשה של הדירות בתל אביב והדלתות המאבטחות את דייריה. מרבית בעלי הדירות לא עושים את מיטב יכולתם במניעת פגיעה ברכוש דייריהם. מצב זה מותיר את תושבי תל אביב חשופים למקרי פגיעה ברכושם. על כן התקנת מנעול כספת, כמנעול שני בדלת מקשה ומעכבת את פריצת הדלת.

מזה כ-20 שנה במסגרת עבודתי כ – פורץ מנעולים תל אביב, אני נתקל בלקוח המביע קלות דעת בנוגע להתקנת מנעול שני בנכס, בטענה "זה לא הבית שלי, אני רק שוכר" או "בעל הבית לא ישלם לי על התקנת המנעול" . בעייני זוהי טענה מגוחכת מאחר וכאשר הבית יפרץ ורכושו האישי יגנב או ינזק השוכר הוא זה שיפגע בסוף. יתרה מזאת התחושה הנוראה שמישהו פרץ את מרחבי האישי, גם אם לא נלקח דבר, רק היא שווה השקעה בהתקנת מנעול כספת בדלת של הדירה.

הערה חשובה: ניתן להתקין מנעול כספת גם על דלת עשויה מעץ ולא רק בדלת פלדלת.

  • חשוב מאוד לוודא שהמנעול באיכות טובה כגון: רב בריח, מולטילוק, SECUREMME.
  • מנעול כספת איכותי מעניק 5 שנות אחריות.
  • בחירת מנעולן מקצועי ואמין, בעל תעודה הסמכה ראויה.
  • מחיר עבור התקנת מנעול כספת בדלת פלדלת לא יעלה על 450 ש"ח (כולל המנעול, ללא מע"מ)
  • התקנת מנעול כספת בדלת מעץ, מיקרת את עלות ההתקנה ותלויה בסוג הדלת וסוגיה.
  • לוודא שהמנעולן מעניק שרות של 247, משום שלעולם לא תדע מתי תזדקק לשרות.

הוסף תגובה

תגובות

, , , , ,

© כל הזכויות שמורות למרכז הארצי למנעולנות מקצועית. רח' הרב יצחק רובנשטיין 13 תל אביב-יפו. טל' 072-33-80-660 , info@best4u.co.il