מנעולן בראשון לציון

ראשון לציון הינה העיר ה-4 בגודלה בישראל כ-252,190 איש, בצמוד לגודלה המתרחב גם נתוני הפשיעה הגועים.

למעשה כל 39 דקות מבוצעת פשיעה בעיר ראשון לציון.

נתונים מדאיגים אלו  הסירו את שינה מעיניהם של מקבלי ההחלטות ומשם לפרוייקט "מבט ראשוני" הייתה קצרה. 1000 מצלמות אבטחה הונחו ברחבי העיר, על מנת לאפשר למוקד הבטחון לשלוט על הסדר הציבורי. האומנם קיומם בתוך המרחב הציבורי, יש בו מן הכוח להרתיע פורצים וגנבים. אך הם הן רחוקות מלמנוע ביצוע פשיעה.  בפועל כמות כוח האדם שהוקצעה במעקב אחר אותן המצלמות קטנה מאוד ואינה יכולה לעצור פגיעה ברכוש בזמן מעשה, אלא  רק לאחר מעשה כהוכחה משפטית לביצוע העבירה. מצב זה דורש מתושבי ראשון לציון לדאוג לבטחון רכושם הפרטי על ידי הזמנת מנעולן בראשון לציון ולמגן את רכושם כנדרש. כמו כן מנעולן בראשון לציון זהו תפקיד מאוד חשוב.

בעבודתי כמנעולן בראשון לציון בשירות של משטרת ישראל, לא פעם אני נתקל במקרה פריצה מצערים ובעוגמת נפש קורעת לב הנגרמת לתושבי ראשון לציון.המרכז הארצי למנעולנות ממליץ לתושבי ראשון לציון למגן את רכושם כפעולת מנע, משום שגנב שפרץ לדירתכם, גם אם לא נלקח דבר הינה תחושה לא נעימה, בד בבד אם נלקח רכוש יקר ערך. לצערי מרבית התושבים מזמינים מנעולן בראשון לציון למיגון דירתם רק אחרי שדירתם נפרצה בפעם הראשונה. אל תאמרו לי זה לא יקרה. לכן אם גם אתה רוצה להיות מנעולן בראשון לציון זה המקום בשבילך.

ליעוץ חינם התקשרו עכשיו!!!!!!
050-2855516

מיגון דירתכם, או החלפת המנעול אינה מספקת, משום שכצרכנים אנשי מקצוע רבים נכנסים לדירתינו ומבצעים עבודת, לעולם לא נוכל לדעת מי מאלה שנכנס אל מבצרנו ימעלו באמוננו, לכן כמנעולן בראשון לציון בשירות משטרת ישראל אני ממליץ לבחור בכלי מיגון איכותיים, אשר הוכיחו את יעילותם. לפניכם כתבה שנעשתה בנושא פריצות לבתים בראשון לציון.

להלן מוצרים חמים בשוק המנעולים:

  • התקנת מנעול כספת– (מנעול עליון) בדלת הכניסה, הינו מרכיב מתריע מפני גנבים, משום שהוא מקשה את פעולת הפריצה עבורם. ברוב המיקרים הם יעדיפו להמשיך אלהה לדירה הבאה בה אין מנעול כספת עליון.
  • צילנדר לוקסיס– שיטת הפריצה הנפוצה בשוק הפריצות היא להגיע לבית הלקוח במסווה של בעל מקצוע, להעתיק את מפתח הכניסה באמצעות פלסטלינה ולאחר מכן לשכפל את המפתח ולפרוץ בשעות שהלקוח לא בבית. שיטה זו הובילה את רב בריח ליצר דגם אשר במפתח ישנם פינים המונחים על קפיצים, אשר בשעת ניסיון מסוג זה, אין אפשרות להשיג תביעה מדויקת של המפתח בשל תזוזת הפינים.

הוסף תגובה

תגובות

© כל הזכויות שמורות למרכז הארצי למנעולנות מקצועית. רח' הרב יצחק רובנשטיין 13 תל אביב-יפו. טל' 072-33-80-660 , info@best4u.co.il