מנעולן ברמת גן

"אנחנו חסרי אונים" ספרו לי תושבי רמת גן המיואשים:

שנת 2013 הייתה שנה קשה עבור תושבי רמת גן. מבטם חסר האונים של התושבים אשר ביתם נפרץ עורר בי את הצורך להתריע לקהל לקוחותיי ברמת גן, למגן את ביתיכם!

תושבי רמת גן מניחים כי יש כנופייה שפועלת בעיר והיא האחראית לכל גל הפריצות, שחלקם התרחשו לאור יום, כשהדיירים לא נמצאים בבית. מרבית הפורצים לוקחים דברי ערך כגון: כסף ו/או תכשיטים, בשל היותם קלים לנשיאה. עבודתם של הפורצים, כלשון חוקרי יחידת המז"פ, עבודה מהירה של מספר דקות ספורות. אם כן מיגון ביתכם באמצעי מיגון המאריכים את עבודת הפריצה, עשויה לעכב את עבודת הפריצה או למנוע את התרחשותה. לדוגמא כאשר פורץ נתקל במנעול כספת (מנעול עליון בדלת הכניסה), לרוב הוא יוותר מראש על כל תהליך הפריצה. שכן כעת הוא נאלץ לבצע פריצה כפולה ומסובכת.
מנעולן ברמת גן, או פורץ מנעולים מקצועי, אמור להמליץ לכל דייר, טרם ביתו נפרץ, למגן את ביתו בהתאם למען בטחון רכושו. אך לצערי מנעולנים נקראים לבית הלקוח רק לאחר שהתרחשה בו פריצה, לעיתים גם כאשר מדובר בתיקון תקלה הלקוח חושב על ההוצאה הכלכלית, כאן ועכשיו ולא על בטחונו האישי לאורך זמן.

    מנעולן ברמת גן, מקצועי ובשירות יחידת המז"פ, לא פעם נתקלתי במקרים בהם הלקוח מגיע הביתה והדלת פתוחה לרווחה ללא סימני פריצה. מקרים אלו מתרחשים כתוצאה של כמה גורמים:

  1. אי החלפת הצילנדר במעבר לדירה חדשה שכורה/קנויה– כאשר אתם עוברים לדירה חדשה, גם אם זה עתה נבנתה, טרם המפתח הגיע לידיכם, אנשי מקצוע רבים שהו בדירתכם עם עובדים רבים שהיה להם נגישות למפתח.על כן חשוב מאוד להזמין מנעולן ברמת גן עוד לפני שעברתם עם מטלטלכם.
  2. התקנת צילנדר פרפר– שיטה מאוד נפוצה של הפורצים העכשווים מתבצע במעקב אחר הלקוח הפוטציאלי, על ידי התחזות לאנשי מקצוע והעתקת המפתח באמצעות פלסטלינה. התקנת מפתח פרפר, מחליף את המפתח התלוי בחלקו הפנימי של הדלת, ואינו ניתן להסרה.
  3. לא להניח את המפתחות בכניסה לבית.
  4. התקנת צילנדר לוקסיס– צילנדר מיוחד מבית רב בריח, שבו מותבעים פינים צפים. כלומר בעת השימוש בפלסטלינה לא ניתן להעתיקו כמו כן לא ניתן לשכפל את המפתח בדרך הסטנדרטית, אלא רק באמצעות כרטיס שכפול בעל צופן יחודיי לו.

אל תאמרו, לי זה לא יקרה!!! ואל תשארו אדישים!! עבור כל אדם, ביתו הוא מבצרו וכאשר התרחשה פריצה בבית, גם אם לא נלקח דבר, התחושה היא נוראית.

התקשרו עכשיו לייעוץ חינם!!!

050-2855516

הוסף תגובה

תגובות

© כל הזכויות שמורות למרכז הארצי למנעולנות מקצועית. רח' הרב יצחק רובנשטיין 13 תל אביב-יפו. טל' 072-33-80-660 , info@best4u.co.il