מנעולן בגבעתיים

העיר גבעתיים מונה כ-54,728 תושבים ומדורגת במקום ה-8 מתוך 10 בדירוג החברתי כלכלי ובעלת אחוז גבוה של אוכלוסיה מבוגרת. דירוגה החברתי ידוע לאותם פורצים ומכאן מהיא הפכה כמוקד מרכזי למקרי פריצה וגניבה. יתרה מזאת, חלקם הגדול הם גם ניצולי שואה עובדה שהופכת את עבודתם של אותם גנבים לקלה יותר, לצערי. לאחרונה, במסגרת עבודתי כ – מנעולן בגבעתיים בשירות משטרת ישראל, נתקלתי בכמות גדולה של מעשי פריצה לדירותיהם של תשובי גבעתיים כלל ולאוכלוסיה הקשישים בפרט.

למה להזמין מנעולן בגבעתיים

סקר ארצי שערכה אוניברסיטת חיפה (בשיתוף אגודת אשל) אחד מתוך חמישה קשישים היה קורבן לתקיפה או פריצה למקום מגוריו. אם כן הזמנת מנעולן מקצועי למען קבלת יעוץ מיגון ואבטחת רכושכם הנו בראש המעלה עבור כל תושבי גבעתיים. לצערי מנסיוני כפורץ מנעולים בגבעתיים מרבית הלקוחות ממתינים לפריצה הראשונה לפני שהם נוקטים באמצעי מיגון ראויים לנכסיהם.

התקשרו עכשיו ליעוץ חינם !!!!

050-2855516

אבזרי מיגון מומלצים:

  • התקנת מנעול עליון מנעול כספת- תפקידו של מנעול עליון, מנעול כספת הוא להעניק מיגון נוסף מלבד נעילת הצילנדר והבריחים. מנסיוני כפורץ מנעולים בשירות משטרת ישראל, פורצים אשר רואים מנעול כספת, מנעול עליון מיד מוותרים על הפריצה.
  • התקנת מנעול לוקסיס- הנו צילנדר איכותי מבית רב בריח בעל רמת מיגון מאוד גבוהה. פיתוח חדשי זה הוא למעשה באמצעות התבעת פינים צפים, כאשר נעשה נסיון להעתיק את המפתח באמצעות פלסטלינה הגנב לא יצליח ליצור העתק של המפתח. מבנה זה מגן עליכם גם במקרה בו נתתם העתק של המפתח למנקה, לביביסיטר או לכל איש מקצוע חיצוני אחר. יתרה מזאת על מנת להעתיק את המפתח הגנב זקוק לכרטיס הפיתוח שבו קיים המידע הנדרש.


הוסף תגובה

תגובות

© כל הזכויות שמורות למרכז הארצי למנעולנות מקצועית. רח' הרב יצחק רובנשטיין 13 תל אביב-יפו. טל' 072-33-80-660 , info@best4u.co.il