מנעולן פורץ דלתות

נכון להיום, שוק המנעולנים גדוש באנשי מקצוע, אשר מציעים את שירותיהם לקהל הצרכנים הנרחב. אנו נוטים לחשוב שככל שההצע גדול על הביקוש, הלקוח מרוויח מחירים זולים יותר מנותני השירות. לצערי הרב במקרה של תחום המנעולנים, ישנם מספר גדול של נותני שירות בתחום שלא
עברו הכשרה ראויה, כך שהמחיר הוא פרמטר זניח אל המול הנזקים העשויים להתקיים בנכס.

    המרכז הארצי למנעולנות מקצועית (בניהולו של איתן בן אהרון) מכשיר מנעולנים ופורצי כספות במכללות בכל רחבי הארץ, כ-30 שנה בשירות יחידת המז"פ של משטרת ישראל ממליץ:

  • לא פעם אני מגיע לדירות אשר בהם בוצעה עבודה על דלת יקרה או דלת מעוצבת שעלותה גבוהה עם נזקים בלתי הפיכים. אני ממליץ בחום להזמין את המנעולן הטוב ביותר, משמע בעל תעודה מקצועית המאשרת שעבר הכשרה ראויה.
  • תפקידו של מנעולן פורץ דלתות כאשר הגיע לנכס, מעבר תיקון בעיה שוטפת, הוא להמליץ לבעל הנכס לשפר את מיגון ביתו. חשוב מאוד להבין שמנעולן פורץ דלתות מקצועי בעל הכשרה, אך ללא ניסיון היא גם בעיה לא קטנה. שכן רק הניסיון הוא הדרך להמלצה טובה וראויה, מפני ששוק המיגון והאבטחה גדוש במוצרים שלעיתים מבטיחים ללקוח מיגון מקסימאלי אל מול מציאות בשטח שונה לחלוטין. ניסיון רב עם מוצרים והכרה של תיפקודם לאורך זמן היא מילת המפתח למיגון מקצועי.
  • מנעולן מקצועי הוא כזה שיכול לפרוץ דלת תקולה, פורץ כספת, פורץ רכבים וכד, ללא נזק לנכס. משמע שהכלי הנפרץ לאחר שנפתח עבור הלקוח ניתן לתקנו בקלות ללא סימני נזקים ולהשמישו לשימוש חוזר. אסביר, שוק כלי העבודה גדוש בכלי עבודה אגרסיבים אשר במהולה חזקה יכול לפתוח את המנעול שבה. המקצועיות נמדדת ביכולת לפתוח את המנעול במינמום נזק לדלת, שבה מותקן המנעול. הנזק יכול להתבטא בזקים בלתי הפיכים כגון החלפת הדלת או סימני פריצה המשאירים מראה לא אסתטי לדלת.
  • זמינות ללקוח הוא פרמטר חשוב, משום שלעיתים זמן מה לאחר התיקון מתגלה בעיה נוספת, מנעולן פורץ דלתותו שביצעה עבודה חייב להעניק ללקוח ששילם עבור העבודה, אחריות על התיקון שבוצע. מתן של אחריות היא אינדקציה למקצועית, שכן הן העבודה והן אמצעי המיגון (מנעול כספת, כספת ביתית, צילנדר וכד') שהתוקנו בנכס הינם באחריותו של המנעולן פורץ ועליו לעמוד מאחורי עמידתם.

לקוחות שבוצע בביתם תיקון שאינו עומד בקרטריונים הבאים חשוב שיהיו מודעים לכך, שיתכן שהתיקון שנעשה אינו עומד בבטיחות הנדרשת.

ליעוץ חינם התקשרו עכשיו : 0527380388

הוסף תגובה

תגובות

© כל הזכויות שמורות למרכז הארצי למנעולנות מקצועית. רח' הרב יצחק רובנשטיין 13 תל אביב-יפו. טל' 072-33-80-660 , info@best4u.co.il