פורץ מנעולים

פורץ מנעולים

פורץ מנעולים

פורץ מנעולים

פורץ מנעולים
המנעול מקולקל? נתקעת בלי מפתח?

המרכז הארצי למנעולנות מקצועית – החברה המובילה בתחום פריצת מנעולים.

כשזה נוגע לביטחון שלכם, אסור לכם להתפשר
התקשרו עכשיו ליעוץ חינם!

בחירת מנעולן פורץ מקצועי ואמין צריכה להיות בראש סדר העדיפויות שלך. שניה לפני שאת/ה מתקשר/ת ומזמין/ה שירות וודא/י ש:

  • בעל תעודת הסמכה– מנעולן לא מוסמך וחסר ניסיון בזמן הפריצה עשוי לפגוע במנגנון של הדלת, כאשר בפועל יש תקלה קטנה וזולה עבור הלקוח. ברוב המקרים מנעולן פורץ לא מקצועי לבסוף גובה מהלקוח את כל הנזקים שהוא בעצמו ביצע בנכס.
  • בעל תעודת יושר וארגון בעל שם מאחוריו– מתן אישור לפריצת הבית לבעל מקצוע ללא ארגון מאחוריו עשוי לגרור שרכושך עשוי להמצא בסכנה. חשוב מאוד להזמין שירות מארגון ידוע הבוחר את עובדיו בקפידה תוך כדי וודא/י תעודת אי רישום פלילי ותעודת הסמכה מקצועית.
  • תיקון דלת בכלי עבודה לא מקצועיים– שימוש בכלי עבודה לא מקצועיים לעיתים גורר נזקים שהלקוח משלם בסוף. לדוגמא: במקום על החלפת צילנדר נזק במנעול עשוי לגרור תיקון מנגנון.
  • מתן יעוץ מקצועי ואמין– בזמן הפריצה עומדת בפני הלקוח האפשרות להחליף את המנעול שנפרץ במנעול חדש, על כן חשוב מאוד שהמנעולן, המבצע את העבודה, יתאים את המנעול המתאים ביותר לצורכי הלקוח בהתאם לתקציבו האישי.
  • המרכז הארצי למנעולנים מזה 30 שנה נמצא בשירות משטרת ישראל, וארגונים ממשלתיים ופרטיים מזמנים אותך להנות משרות מקצועי, אמין ושווה לכל כיס.
  • מנגנון פלדלת

  • בארץ יש מגוון רחב של חברות המייצרות דלתות פלדה כגון: "חוסם", "עכביש", "סגר בריח", "רב מגן, ועוד. אך כמעט כולם משתמשות במנגנון נעילה של "רב בריח". שימוש במנגנון של "רב בריח" נפוץ בשוק מזה כ- 40 שנה, בשל בלאי ומספר תקלות נמוך לאורך זמן. בנוסף המנגנון הנו ידידותי לצרכן ולפורץ המנעולים כאחד.
  • למנגנון של "רב בריח" ישנם מספר רב של חיקויים המיוצרים בסין, אשר אינם מבטיחים את מידת האיכות הגבוה של המנגנון המקורי, לכן אני ממליץ בחום להשתמש במנגנון מקורי בלבד.

החלפת מנגנון פלדלת

אחת הסיבות הנפוצות להחלפת מנגנון בדלת פלדה, היא כאשר הדלת במצב פתוח והבריחים בחוץ מנסים לסגור את הדלת. במקרה כזה הבריח הצידי נתקע במשקוף הדלת ולא בחלל המיועד. הבריח נלחץ לכיוון המנגנון וגורם לעיוות בזרוע החיבור לבריח. התוצאה תהיה שהלקוח יתלונן על קושי בסגירה ופתיחה של הדלת.

הוסף תגובה

תגובות

© כל הזכויות שמורות למרכז הארצי למנעולנות מקצועית. רח' הרב יצחק רובנשטיין 13 תל אביב-יפו. טל' 072-33-80-660 , info@best4u.co.il