קודן לדלת

קודנית לדלת

קודנית לדלת

קודנית לדלת

קודנית לדלת

קודנית לדלת

קודנית לדלת

קודן לדלת (door access code) הוא הפתרון הטוב ביותר עבור מקומות בהם חולפים אנשים רבים במהלך היום. עד כ500 איש פחות או יותר. כיוצא בכך, חברות בעלות עובדים רבים נותנות עדיפות לאמצעי מיגון זה.

התקשרו עכשיו ליעוץ חינם!!!

052-7380388

ישנם מגוון סוגים של קודנים. להלן סוגי הקודנים הנפוצים ביותר:

  1. פתיחה על ידי תג קרבה-קודנים המיועדים למשרדי חברות בהם הכניסה למבנה מותרת למחזיקי תג בלבד.
  2. קודן אינטרקום – קודן המיועד להתקנה באינטרקום של בניינים, בגלל ריבוי הכניסות והיציאות של דיירי הבניין ואורחיהם. ישנם דגמים אשר מותקן בקודן זה גם מצלמה.
  3. קודן לשער, מוגן מים ומואר – מיועד למקומות עבודה חיצוניים הנאלצים להתמודד עם תנאי אקלים שונים כמו מקומות שמאוד חשופים לשמש. למעשה, בקודן זה תוכלו לראות שהמספרים מוארים וזאת בכדי להצליח לראותם בחשיכה או בתנאי אקלים חורפיים.
  4. מנעול טביעת אצבע (digital e-lock) – הוא המנגנון החדשני ביותר שקיים בשוק. מתאים לחברות ממשלתיות, בנקים, חברות הייטק בהם האבטחה היא בסדר עדיפות ראשונה ומוגבלת למספר נבחר של עובדים.

דגמים משולבים– ניתן למצוא גם דגמים משולבים את 4 סוגי הקודנים. דגמים אלו מתאים לעסקים בהם, האבטחה עשויה להשתנות בהמשך ו/או במקומות יש צורך באבטחה גבווה.

קודן איכותי יעמוד בשלושת הקרטריונים הבאים:

  • מתוצרת הארץ– כך אתה יכול לוודא שיש זמינות חלקים ויש אחריות יצרן, מתוצרת מקומית.
  • טכנאי גיבוי– חברה רצינית המייצרת קודנים באיכות גבוה, מעניקה ללקוחותיה שרות תמיכה טלפוני, אשר ידריך אותך במקרה של בעיה בהתקנה ו/או בתוכנית.
  • סוגר הידרואלי – יש לוודא שהמנעולן, אשר התקין את הקודן בנכס, וויסט את הסוגר ההידרואלי הדלת לא נסגרת בטריקה חזקה מדיי, מה שעלול לאורך זמן לפגום בקודן.

חשוב מאוד לדעת:
כיום (שנת 2015) עם גל החוק הביומטרי שעבר בכנסת, נעשו ניסיונות רבים ליצר קודנים אשר הכניסה והיציאה מתאפשרים רק על ידי תביעת אצבע. בחירת קודן לדלת עם כניסה אבסולוטית על ידי תביעת אצבע הנה מקור לבעיות טכניות שכן יש בעיה רבה עם מנגנון הזיהוי שלעיתים בשל ליכלוך או שהות בים אינו מסוגל לזהות את תביעת האצבע ויוצר עיכוב בכניסה שלא לצורך. על כן אנו ממליצים לקנות קודן לדלת עם מנגנון משולב ככה שבעת קשיי כניסה לנכס ניתן להשתמש עם אמצעי אחר.

הוסף תגובה

תגובות

© כל הזכויות שמורות למרכז הארצי למנעולנות מקצועית. רח' הרב יצחק רובנשטיין 13 תל אביב-יפו. טל' 072-33-80-660 , info@best4u.co.il