פורץ רכב

נתקע/ת בלי מפתח? לא יכולים לפתוח את תא המטען?

התקשרו עכשיו!!!

050-2855516

פורץ רכב

בחירת פורץ רכבים מקצועי ואמין צריכה להיות בראש סדר העדיפויות שלך
שניה לפני שאת/ה מתקשר/ת ומזמינ/ה שירות וודא/י ש:

  • בעל תעודת הסמכה- פורץ רכב לא מוסמך וחסר ניסיון בזמן הפריצה עשוי לפגוע ברכב. המרכז הארצי למנעולנות מקצועית דוגל בשימוש בשיטות אשר אינם פוגעת ברכב או מותירות סימני פריצה.
  • בעל תעודת יושר- חשוב מאוד להזמין שירות מפורץ רכבים בעל הסמכה מקצועית ותעודת יושר.
  • שימוש בכלי עבודה מקצועיים- בדלת הרכב המודרני קיים חיווט למערכת רמקולים, למערכת הנעילה המרכזית, לחלונות חשמל והחידוש האחרון כריות אוויר בדלתות. פורץ רכב אשר אינו משתמש בכלים מקצועיים בעבודתו, עלול לפגום במערכות חיווט אלו ולגרום נזק יקר מאוד לבעל הרכב.
  • מתן יעוץ מקצועי ואמין- תיקון המנעול, לאחר שנפרץ מעמידה את הלקוח בבחירת מנעול חדש חלופי. חשוב שברגע זה יעמוד לרשותכם מנעולן אמין וישר.

המרכז הארצי למנעולנות מקצועית ממליץ:

חילוץ תינוק נעול ברכב

כאשר נוצר מצב וננעלתם מחוץ לרכב, כאשר פעוטכם נותר נעול יש לוודא שפורץ הרכב נמצא בקרבת הרכב. זמן ההמתנה עשוי לעלות בחייו, על כן במידה וזמן ההמתנה מתארך מיד להתקשר למכבאי אש.
לעולם אין לרסק את השמשה, משום שאקט אגרסיבי מסוג זה עלול לפגוע בפעוט.

תקלה בסוויץ

לקוח אשר יתלונן על קושי בהתנעה, בעת הכנסת המפתח. בעיה זו הינה תוצאה של חיבור צרור המפתחות של הרכב, אל צרור כבד. כך שבעת נהיגה כל מהמורה בכביש מניעה את הצרור ולאורך זמן מרחיבה את פתח כניסת המפתח. תהליך זה לאחר תקופה ממושכת יוצר אי התאמה מושלמת של המפתח לצילנדר ועימה גם קושי בהתנעה. לכן אנו ממליצים לא לחבר את מפתח הרכב לצרור כבד מדי, אשר יוצר משקל רב.

קודן אמובילזייר לרכב

נכון להיום, חברות הביטוח דורשות את התקנתו של אמובילזייר, קודן ברכב, וזאת על מנת להבטיח שגם בעת גניבת מפתחות, הגנבים לא יוכלו להניע את הרכב. האמובילזייר מורכב כך שמערכת החשמל והדלק יכנסו לפעולה רק בהקשת הקוד הנכון.
חשוב לזכור: בעת התקנת אמובילזייר, קודן ברכב, וודא שפורץ הרכב לא התקין את ה"מוח" בסמוך לתיבת הפיוזים או בחבקי הפלסטיק של הרכב.
 

פריצת רכב – סרטון הדגמה

הוסף תגובה

תגובות

© כל הזכויות שמורות למרכז הארצי למנעולנות מקצועית. רח' הרב יצחק רובנשטיין 13 תל אביב-יפו. טל' 072-33-80-660 , info@best4u.co.il