מנעולן בהרצליהזהו לא סוד שבהרצליה ובהרצליה פיתוח בפרט הוא מקום האהוב על הפורצים, רק השבוע התרחשו 11 פריצות לבתים. כמה מצער לראות משפחה שכל היקר לה שעמלו עליו כל חייהם נלקח מהם. בלי לדבר על הבלאגן והונדליזם לרכוש שלא נגנב. פעמים רבות, כ – מנעולן בהרצליה ושל משטרת ישראל (מחלקת זיהוי פלילי) אני מגיע לבתים שנפרצו ולא מצליח להבין מדוע התושבים של הרצליה לא מיד מזמינים מנעולן בהרצליה, על מנת שזה ימגן את רכושם כראוי.
בגל הפריצות האחרונות נעשו נסיונות להקמת משמר שכונתי באזור בתיווכם של ראש עירית הרצליה, מפקד תחנת גלילות ונציגי השכונה, אך נסיון זה לא צלח ושוב נותרו התשובים ללא הגנה ראויה לרכושם. אם כן אני ממליץ בחום להזמין יעוץ ממנעולן בהרצליה מומחה למיגון ואבטחה. אשמח לפרט כמה טיפים למיגון נכון.

 

  1. החלפת צילנדר ללוקסיס של רב בריח – צילנדר לוקסיס הוא המוצר האמין ביותר בשוק הצילנדרים ומבטיח הגנה מקסימלית.
  2. התקנת מנעול כספת עליון – התקנת מנעול שני בדלת הכניסה הוא גורם מרתיע עבור הגנבים, שכן פריצת 2 מנעולים בדלת אחת שאינם מחוברים במנגנון משותף, מאריך את זמן הפריצה ומסכן את הגנבים. באופן קבוע כל הדירות שהגעתי אליהם כמנעולן פורץ בהרצליה היו ללא מנעול כספת עליון.
  3. בתים פרטיים בהרצליה – רצוי ומומלץ להתקין צילנדר לוקסיס בשער הכניסה לגינה, שכן המנעול הנו אל קדח, ככה ששוב הם צריכים לפרוץ מנעול נוסף משמעו דילוג לנכס אחר.
  4. להתקין פנס אלוגן עם חיישן תנועה אשר נדלק בכל פעם שיש תנועה בחצר של הבית, כאשר הגנב נכנס אל הכניסה נדלק אור חזק המשמש כגורם מרתיע.
  5. התקנת סורגים תקינים.
  6. הוסף תגובה

    תגובות

© כל הזכויות שמורות למרכז הארצי למנעולנות מקצועית. רח' הרב יצחק רובנשטיין 13 תל אביב-יפו. טל' 072-33-80-660 , info@best4u.co.il